Humanprogress

Välkommen att kontakta oss på Humanprogress. Nedan hittar du kontaktuppgifter till alla våra enheter och verksamhetsansvariga så att du kan kontakta rätt person vid första samtalet.

Besöksadress kontor:

Stationshuset, 150 21 Mölnbo

Postadress:

Humanprogress, Åsgatan 2 153 30 Järna

Utsikten, Ungdomsboende Järna

Verksamhetsadress:
Humanprogress utsikten
Sunnemovägen 15
153 31 Järna

Postadress:
Humanprogress utsikten
Åsgatan 2
153 30 Järna

Placering/avtal: Ellinor Idevall
Telefon: 070 – 962 04 01
E-post: ellinor@humanprogress.se

Enhetsansvarig: Karin Jakobsen
Telefon: 0702 – 83 88 80
Tel enhet: 08 – 55 17 05 02
E-post: karin@humanprogress.se

Stinsen, Serviceboende i Södertälje

Besöksadress:
Humanprogress stinsen
Stationsvägen 16
151 38 Södertälje

Postadress:
Humanprogress stinsen
Stationsvägen 16
151 38 Södertälje

Placering/avtal: Ellinor Idevall
Telefon: 070 – 962 04 01
E-post: ellinor@humanprogress.se

Enhetsansvarig: Maria Jarosinski
Telefon: 070 – 273 18 62
Tel enhet: 08-550 130 35
e-post: maria@humanprogress.se

Möllan, Serviceboende i Mölnbo

Besöksadress:
Humanprogress Möllan
Fagernäsvägen 6a
153 60 Mölnbo

Postadress:
Humanprogress Möllan
Fagernäsvägen 6a
153 60 Mölnbo

Placering/avtal: Ellinor Idevall
Telefon: 070 – 962 04 01
E-post: ellinor@humanprogress.se

Enhetsansvarig: Lotta Hagenius
Telefon: 070 -395 99 92
Tel enhet: 073 – 550 13 73
E-post: lotta@humanprogress.se

Styrelse

Ellinor Idevall

Ellinor Idevall

VD

0709 – 620 401
ellinor@humanprogress.se

Dag Klingborg

Dag Klingborg

Styrelse

0708 – 551 662
dag@humanprogress.se

Horst-Henrik Liljeström

Horst-Henrik Liljeström

Styrelse

0708 – 256 787
horst-henrik@humanprogress.se

Sacke Chalkias

Sacke Chalkias

Styrelse

0708 – 377 686
sacke@humanprogress.se